Щодо створення фізичною особою підприємцем сімейного  фермерського господарства

Дата: 12.04.2021 14:12

Щодо створення фізичною особою підприємцем сімейного               фермерського господарства

Відповідно до пунктів 5 та 11 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку фермерського господарства, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 106 (із змінами) фермерському господарству, у власності якого перебуває від 5 корів, ідентифікованих  та зареєстрований відповідно до законодавства,  надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного напрямку продуктивності – 5 тис . грн. за корову, але не більше 250 тис, грн. на господарство.

Повідомляємо, що громадянам, які виявили бажання стати легальними виробниками сільськогосподарської продукції, забезпечено можливість відкриття родинного бізнесу щляхом створення фізичною особою-підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства.

Реєстрацію ФОП – голові сімейних фермерських господарств здійснюють державні реєстратори у Єдиному державному реєстрі.

Реєстрація надасть можливість скористатися податковими пільгами та державними програми підтримки, передбачених для сільськогосподарських товаровиробників і, зокрема, для сімейних фермерських господарств.