Він боронив державний кордон України. Бранець «довжанського котла»

Дата: 24.08.2018 23:49

Фото без описуКИСЛИЦЬКИЙ Олег Володимирович (30.03.1983 р.н.-06.08.2014 р.) Народився і виріс в селі Молога Одеської області, а загинув при обстрілі під час прориву з «довжанського котла» до головних сил ЗСУ. Його колона потрапила під обстріл артилерії терористичних угрупувань, протистояння з противником тривало 22 дні.

Довгий час Олег КИСЛИЦЬКИЙ вважався зниклим безвісти. Лише в серпні 2015 року ексгумований пошуковцями місії «Чорний тюльпан». Експертиза ДНК підтвердила , що знайдене тіло належить саме Олегу. Похований молодий герой 21.10. 2015 р. В рідному селі , пам‘ять про нього бережуть учні і вчителі його рідної школи, колектив і вихованці дитячих садків, сім´я, пересічні односельці, ветеранська організація.

У Олега був великий досвід служби в ЗСУ, він брав участь в миротворчих операціях за межами України, на момент смерті мав звання сержанта Білгород-Дністровського прикордонного загона в/ч #2197 ДПС України. Від снарядів російського агресора загинуло 11 побратимів- прикордонників Олега Кислицького, ще 5 - зниклі безвісти. Прізвище «КИСЛИЦЬКИЙ» викарбоване в новітній історії України. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ ! Вічна слава! (Фото та інформацію взято з Вікіпедії та інформспільноти «Битва за Україну»).