Оголошення

Отримання разової грошової виплати до Дня Незалежності України особами, які не перебувають на обліку в Пенсійному Фонді України « які не є пенсіонерами».

Учасники бойових дій та Члени сімей загиблих «померлих» військовослужбовців котрі згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022р. №540 "Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань" в 2022 році отримували грошову допомогу до 5 травня через органи соціального захисту населення «котрі не є пенсіонерами» в цьому році, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2023року №754 « Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» грошову допомоги перенесли до дня Незалежності 24 серпня 2023року виплату здійснює Пенсійний фонд.

16:25:14 22.08.2023

Увага! Віключення електроенергії.

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Мoлoгівськa сільська територіальна громада.   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

17:22:47 11.08.2023

Щодо роботи програмних реєстраторів розрахункових операцій

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що у зв’язку із набранням чинності 01.08.2023 Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), відновлено дію абзацу сьомого статті 5 Закону № 265, у зв’язку з чим використання ПРРО в режимі офлайн без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, заборонено. Отже, з 01.08.2023 забороняється робота ПРРО в режимі офлайн, якщо таким ПРРО не отримано діапазон фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером ДПС, які присвоюються розрахунковим документам ПРРО, що працює в режимі офлайн. ПРРО працює в режимі офлайн лише в період, протягом якого відсутній зв’язок між ПРРО та фіскальним сервером ДПС.  Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»  https://t.me/infoTAXbot  Підписатись на телеграм-канал ДПС  https://t.me/tax_gov_ua http://od.tax.gov.ua/ #ДПС_в_Одеській_області

16:54:21 10.08.2023

Закон 3219-ІХ: щодо дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.

16:52:05 10.08.2023

Застосування штрафних (фінансових) санкцій за порушення вимог Закону України № 265/95-ВР

Головне управління ДПС в Одеській області, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219), інформує про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами, далі – Закон № 265).

16:51:05 10.08.2023

До уваги осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа ВПО, які перебувають у складних життєвих обставинах

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 року № 248 "Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах"

16:35:10 13.07.2023

ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ !

Протягом останніх кількох років на території області відмічається активізація таких кримінальних проявів, як вчинення шахрайств. Особливо актуальним дане питання є для нашого району.

15:38:27 27.06.2023