Оголошення

Застосування штрафних (фінансових) санкцій за порушення вимог Закону України № 265/95-ВР

Головне управління ДПС в Одеській області, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219), інформує про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами, далі – Закон № 265).

16:51:05 10.08.2023

До уваги осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа ВПО, які перебувають у складних життєвих обставинах

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 року № 248 "Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах"

16:35:10 13.07.2023

ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ !

Протягом останніх кількох років на території області відмічається активізація таких кримінальних проявів, як вчинення шахрайств. Особливо актуальним дане питання є для нашого району.

15:38:27 27.06.2023

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Негайно повідомляйте про знаходження на узбережжі Одещини різного роду історичних артефактів, для вирішення питання подальшої їх передачі до Херсонського обласного караєзнавчого музею .

14:44:52 20.06.2023

Кібербезпека під час війни

Захист ваших гаджетів від шкідливих програм, встановлення надійних паролів та кілька правил із кібербезпеки – заходи обачності, які вбережуть вас від зловмисників, що хочуть заволодіти вашими даними, разом із даними банківських карток і акаунтів у соцмережах Міністерство культури та інформаційної політики України разом із Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки і Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувало низку порад, як захистити ваші дані та пристрої.

11:32:13 25.05.2023