Оголошення

Повідомлення про намір здійснити коригування діючих тарифів на централізоване водопостачання

Комунальне підприємство «Комфорт-Сервіс» Мологівської сільської ради повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання.

16:50:30 25.11.2022

Щодо повідомлення RASFF № 2022.6063» від 18 жовтня 2022 року стосовно виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині, що експортувалась з Нідерландів

Білгород-Дністровське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області доводе до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 18 жовтня 2022 року № 2022.6063, стосовно виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині, що експортувалась з Нідерландів (виробник: COMPAXO MIDDELHAL, Netherlands; роздрібний продавець: Albert Heijn B.V., Netherlands; Carmo Food Nordic A/S, Denmark; Tomex Danmark A/S, Denmark) до України (отримувач: ТзОВ «МЕЛМІТ», проспект Перемоги, 15, м. Луцьк, Волинська область, 43005; ТзОВ «АГРО-ІНВЕСТ», вул. Львівська, 19, м. Червоноград, Львівська область, 715200).

09:47:31 25.11.2022

Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу

Постановою КМУ від 21.06.2022 р. № 738  затверджено Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50 000 грн та не перевищує:

08:58:44 02.08.2022

КОМПЕНСАЦІЯ

Компенсації власникам жилих приміщень приватного житлового фонду за кожного розміщеного переселенця.

14:40:54 24.03.2022