Дата: від до Скинути

Міністерством соціальної політики України створено інформаційну платформу «Допомога поруч», на якій розміщується інформація про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, які опинились у складних життєвих обставинах або перебувають у зоні ризику тощо.

10:50 21.04.2020

Безпека та відповідальність: Інструкція від МЗС України та МОЗ України для тих, хто повертається з-за кордону

Кожен громадянин України, який повертається з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти необхідні контрольні процедури при перетині кордону. Не менш важливо уважно стежити за станом свого здоров’я, адже ваша відповідальна поведінка може захистити життя сотень людей.

09:10 26.03.2020

Листом від 16.03.2020 року № 2389/01-21/244 Мологівську сільську раду  поінформовано про утворення у Верховній Раді України з метою зміцнення міжнародного економічного співробітництва народними депутатами ІХ скликання Міжфракційного депутатського об»єднання «Invest in Ukraine», головою якого є народний депутата України Володіна Дар?я Артемівна.

09:19 24.03.2020

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі

Коронавірусна інфекційна хвороба COVID-19 була вперше виявлена в місті Ухань провінції Хубей Китайської народної республіки в грудні 2019 року.

09:01 18.03.2020

В Україні запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною», що сприяє підвищенню якості  в отриманні «особливими дітьми» реабілітаційних послуг.

10:42 14.02.2020