Дата: від до Скинути

ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ МІСЦЯ ВИРОБНИЦТВА, АБО ВИРОБНИЧОЇ            ДІЛЯНКИ, ВІЛЬНИХ ВІД РЕГУЛЬОВАНИХ ШКІДЛИВИХ ОРГАНІЗМІВ В РАЗІ ЕКСПОРТУ ДЕЯКИХ РОСЛИН ТА ПРОДУКТІВ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ

Україна є членом ряду міжнародних організацій, у тому числі й Міжнародної конвенції захисту рослин (МКЗР) і Світової організації торгівлі (СОТ). Статтею 6 Угоди про застосування санітарних та фітосанітарних заходів, яка є невід’ємною частиною Угоди про заснування Світової організації торгівлі, йдеться про адаптацію до регіональних умов, включаючи зони, вільні від шкідливих організмів або хвороб, та зони з незначною присутністю шкідливих організмів або хвороб.

13:20 02.05.2024

Закон України від 23.02.2024 року № 3603-ІХ: новації щодо плати за землю

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, відповідно до підпункту 69.14 прим. 1 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ), не нараховується та не сплачується плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, знищені внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, дані про знищення яких та дані про земельні ділянки, на яких були розташовані зазначені об’єкти нерухомого майна, внесені до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (далі - Реєстр майна), в межах площ (земельних ділянок), визначених вказаним підпунктом.

10:52 29.04.2024