Відділ соціального захисту населення

Опитування Українського ветеранського фонду

З метою виявлення конкретних потреб, проблем та ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни просимо пройти опитування Українського ветеранського фонду

08:57:06 23.10.2023

ТИ ЯК:Важливі навички в періоди стресу

Ілюстроване керівництво ВООЗ з 5-ти розділів, кожен з яких містить нову техніку допомоги собі під час стресу. Ці техніки прості та дієві. Для зниження рівня стресу їх достатньо застосовувати лише кілька хвилин на день. Ти можеш працювати з посібником вдома, під час перерв на роботі, перед сном або в будь-який інший час, коли буде нагода зосередитися та потурбуватися про себе.

09:42:59 20.10.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ МОЛОГІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України за № 812 від  04.08.2023 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», на виконання рішення виконавчого комітету Мологівської  сільської ради № 104 від 09.10.2023 «Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Мологівській сільській раді, Мологівська сільська рада інформує про початок формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Мологівській сільській раді.

09:20:08 20.10.2023