Дата: від до Скинути

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності  для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у селі Сухолужжя

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у селі Сухолужжя

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності  для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у селі Сухолужжя

09:57 11.02.2019

Нові волейбольні старти

Випасненські загальноосвітні школи NN1та 2 26 жовтня приймали учасників змагань з волейболу за програмою відкритої спартакіади між школами Білгород-Дністровського району та ОТГ.

19:22 27.10.2018

Змагання з волейболу між селами громади

До Дня захисника України в приміщенні Випасненської школи N1 були проведені змагання з волейболу між командами сіл Мологівської громади. В іграх взяли участь 5 команд: «Випасне-1», «Випасне -2», «Молога», «Розкішне», «Турлаки».

21:31 24.10.2018

Будівництво і експлуатація Дністровської Вітроелектростанції

В Білгород-Дністровському районі Одеської  області за межами населених пунктів с. Старокозаче, с. Козацьке (Старокозацька ОТГ), с. Молога (Мологівська ОТГ), с. Семенівка Семенівської сільськоїради та с. Удобне (Маяківська ОТГ) планується будівництво та подальша експлуатація Дністровської Вітроелектростанції загальною встановленою потужністю 150 МВт та внутрішніх ліній електропередачі в межах вітрополя ВЕС. Генерація електроенергії здійснюватиметься за рахунок місцевого відновлюваного джерела енергії-вітру, орієнтований термін експлуатації ВЕС-25 років. Вона займатиме загальну площу до 24,1 га. Річна потреба в воді до 108 м. куб. Власна річна потреба в електроенергії-до 8000 МВт*год. Щорічна генерація екологічно чистої електроенергії очікується приблизно 525 000 МВт*год. Висота башт-до 134 м, діаметри роторів ВЕУ-до 137 м.

23:43 07.09.2018